200 TL Üzeri Siparişlerde Ücretsiz Kargo Ücretsiz Kargo

jiyu cosmetics main logo

Giriş Yap

Hakkımızda

BİZ KİMİZ?

Jiyu Cosmetics ürünlerimizin üretimini yaptığımız Aegeansnail Salyangoz çiftliğimiz, 1,5 yıllık Ar-Ge sonunda Aralık 2016’da Kuşadası’nda kurulmuş Türkiye’nin ilk kara salyangozu üretim çiftliğidir.

15 bin metrekare arazi içinde ilk etapta 5.000 metrekare kapalı alan,  2,3 km toplam yatak uzunluğuyla yıllık 100 ton kapasiteli, dikey sistemli çiftliğimiz ilk ihracatını Aralık 2017’de gerçekleştirmiştir.
.
Aegensnail, 3 yıllık Ar-Ge faaliyetleri sonunda 2018 yılında, kendi geliştirdiği yöntemlerle, salyangozlara hiçbir zarar vermeden, kozmetik ve tıpta kullanılan salyangoz özütünü elde etmeyi basarmış, Güney Koreli bir laboratuvar ve Ege Üniversitesi işbirliğiyle hammadde ve son ürün haline getirmiştir. 

Jiyu Serum Nasıl Üretilmiştir?

Jiyu Intensive Repairing Serum Anti Aging Care 30 ml (97% Snail Secretion Filtrate) Jiyu Kırışıklık ve Yaşlanma Karşıtı Yoğun Bakım Onarım Serumu emsalsiz saflıktaki (%97) Salyangoz Sıvısı özütü içeren formülü ile cildinizi temelden yeniler.

Dokusunu ve görünümünü canlandırırken, kırışıkların giderilmesi, sivilce ve aknelerin giderilmesi, ölü hücrelerin uzaklaştırılması, güneş ışınlarından korunma, cildin su tutma kapasitesinin arttırılması, cilt reaksiyonlarının azaltılması, elastisitesinin arttırılması işlevlerinde yardımcı olur.

Biz Jiyu Cosmetics olarak, bu işi profesyonel olarak yapan salyangoz türü olarak Helix Aspersa Muller kullanan, Türkiye’deki tek, dünyada ise beş firmadan biri olan AegeanSnail salyangoz çiftliğimizde üretilmektedir..

Ege kıyılarından toplanan doğal bitkilerle beslenen salyangozlar dünyadaki en değerli maddelerden biri olan özütlerini bizimle paylaşıyorlar.

Jiyu Nasıl Üretilmiştir?

Salyangoz Serumu üretiminde kullandığımız %97 saflıktaki Salyangoz Sıvısı (Snail Secretion Fitrate) elde edilmesinde kullanılan tüm salyangozlar (Helix Aspersa Muller) sıkı kontrolümüz altındadır, ağır metal ve bakteri içermemektedir.

Düzenli olarak devlet kurumları tarafından denetlenir ve ayrıca kendi kalite denetimlerimizi de yaparız.

Uykuda olan (Hibernasyon) salyangozlarımızı topladıktan sonra, onları iyice yıkayıp durularız.

Ardından kozmetik ürün yelpazesi için temel adım gelir:

Salyangoz Sıvısı (Snail Secretion Fitrate) elde etmek için, yıllar boyu geliştirilen eşsiz bir prosedür kullanıyoruz.
Salyangozlara zarar vermeden, ortamları değiştiği zaman salgıladıkları sıvıyı damla damla biriktiriyoruz.

Toplanan madde, JIYU’ya dönüşmeden önce birçok özel prosedürden geçiyor

Ege Üniversitesi Eczacılık fakültesi ile birlikte yapılan uzun süreli klinik araştırmalardan sonra, en güçlü yaşlanma karşıtı bakım serumlarından birini üretmeyi başardık.

Piyasadaki birçok ürünü karşılaştırarak, sizi salyangoz sıvımızın rakiplerimizden pozitif olarak daha farklı ve çok daha zengin olduğunu kesin olarak söyleyebiliriz.

Salyangoz Sıvısı

Salyangoz sıvısının kıvamı ve içerik zenginliği, salyangozların ne yediklerine bağlıdır. Biz içinde ne var biliyoruz ve doğa ananın yardımıyla ürettiklerimizle gurur duyuyoruz.

Salyangoz Sıvısı (özütü), kış uykusunda olan salyangozlardan, yıllar içinde kusursuzlaştırılmış bir işlem kullanarak üretiyoruz.

Çıkarılan Salyangoz Salgı Filtratı daha sonra konsantre edilir ve JIYU’nun ana bileşenini oluşturur.

Salyangoz Sıvısı (Özütü); milyonlarca yıldır cilt güzelliğine ve sağlığına önem veren kadınlar tarafından tercih edilen bir sıvıdır.

 

%97 Salyangoz Sıvısı (Özütü) içeren formülümüz Jiyu Cosmetics ürünlerimizin ana bileşenidir.

 

Scroll to Top